Roksa.pl – serwis ogłoszeń towarzyskich

widok strony głównej roksa.pl po zaakceptowanie strony ostrzegawczej o treściach dla dorosłych

 

Roksa.pl to serwis przeznaczony dla osób szukających ofert kobiet do towarzystwa ze swojego miasta. Portal Roksa jest jednym z topowych polskich serwisów oferujących ogłoszenia towarzyskie kobiet, mężczyzn i par, obok serwisu Odloty.pl

Serwis niedawno przeszedł zmianę szaty graficznej i pojawiło się na nim kilka ciekawych rozwiązań, które z pewnością sprawią, że obsługa portalu będzie jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Na pewno godną uwagi zmianą, jest wprowadzenie czytelnej wyszukiwarki na stronie głównej, wystarczy wpisać swoje miasto by przeglądać oferty kobiet ze swojej okolicy.

Na podstronie ogłoszenia widoczne są zdjęcia, które w prosty sposób można przeglądać – można użyć też opcji auto przeglądania zdjęć (w prawym rogu nad zdjęciem wystarczy kliknąć przycisk PLAY)

Na osobnej podstronie roksa.pl oferuje nam przeglądanie ofert z nagraniem filmowym, co na pewno ułatwi wybór dziewczyny do spotkania. Serwis posiada również prostą, bardzo czytelną wersję mobilną. Roksa.pl to również kilka wersji językowych m.in angielska, niemiecka, ale także hiszpańska, francuska, włoska, czy rosyjska.

 

roksa.pl strona mobilna 

                                                                     roksa.pl strona mobilna

 

Niewątpliwym plusem jest szybkość nawiązania kontaktu z wybraną przez nas kobietą, numer telefonu dostępny jest dla wszystkich odwiedzających stronę – dodatkowo, system POCHWAŁ, sugeruje nam czy aby na pewno warto umówić się z daną dziewczyną. Ogromnym plusem jest duża baza ogłoszeń, aktualność ogłoszeń i szybki kontakt telefoniczny. Serwis Roksa.pl jest znany chyba wszystkim użytkownikom internetu, swoją popularność zachowa na pewno jeszcze na wiele lat.

Macie swoje uwagi i opinie na temat portalu ROKSA? Jak zawsze, zapraszamy do komentowania i wysyłania swoich ocen.

 

 

One thought on “Roksa.pl – serwis ogłoszeń towarzyskich

  1. z roksy korzystam już długo i nigdy się nie zawiodłem, zawsze wszystko ok, kontakty są aktualne, bezproblemowo łapałem kontakt z dziewczynami z Krakowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *