Boonga.pl – erotyczne ogłoszenia lokalne – opinie o serwisie

boonga.pl
erotyczne ogłoszenia lokalne – widok strony głównej – wersja na komputer

Serwis boonga.pl ma charakter erotyczny – dostęp do serwisu przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników Internetu. Serwis umożliwia przeglądanie erotycznych ogłoszeń lokalnych. Użytkownik może również dodać swoje ogłoszenie.  Rejestracja oraz dodanie ogłoszenia jest darmowe. Jeśli jesteś użytkownikiem serwisu czekamy  na Twoje opinie o portalu boonga.pl

 

Grafika i układ strony : 9/10

Serwis prezentuje się czytelnie, dobór kolorów i czcionek jest przyjemny dla oka, na stronie nie znajdują się treści rażące wulgarnością – elementy intymne jeśli już występują, są zakryte efektem zamazania.  Układ jest intuicyjny, użytkownik nie jest zawalany mnogością informacji – czytelność to duży plus serwisu. Na stronie głównej w wersji na komputer można skorzystać z interaktywnej mapy Polski, aby przejść do ogłoszeń ze swojego miasta lub województwa wystarczy kliknąć w dany obszar. Na mapie znajdują się największe miasta w Polsce.  Formularz dodawania własnego ogłoszenia czy też formularz rejestracyjny (przypominamy, rejestracja jest darmowa) są proste i intuicyjne nawet dla laika.

Serwis posiada odrębną wersję mobilną, która prezentuje się niezwykle lekko i prosto – za pomocą kilku kliknięć, można przejść do interesującej nas kategorii. To duży plus. Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu w wersji mobilnej.

wersja mobilna serwisu boonga.pl

 

 

Funkcje serwisu i płatności: 9/10

Serwis oferuje swoje funkcje głównie po rejestracji w portalu. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu swojego maila linkiem aktywacyjnym użytkownik otrzymuje dostęp do prostego panelu, w którym znajdzie takie podstrony jak MOJE OGŁOSZENIA, ODPOWIEDZI, WERYFIKACJA KONTA, USTAWIENIA, DODAJ OGŁOSZENIE. Nowy użytkownik może wysłać kilka wiadomości adresowanych do autorów innych ogłoszeń, po wykorzystaniu limitu należy ZWERYFIKOWAĆ KONTO – koszt weryfikacji to 30 zł, sama weryfikacja jest jednorazowa i aktywuje konto na zawsze. Dzięki aktywacji możemy rozmawiać z autorami ogłoszeń z którymi nawiązaliśmy uprzednio kontakt. W momencie aktywacji w serwisie odkryta zostaje kolejna funkcjonalność tj. ŻETONY. Użytkownik może rozpoczynać kolejne rozmowy, jeśli na koncie ma dodatni stan żetonów. Można zrozumieć, że dodatkowe opłaty spowodowane są niejako dbałością o jakość serwisu, bo wyobraźmy sobie sytuację, gdzie każdy może pisać bez ograniczeń w celu nawiązania znajomości z atrakcyjną kobietą, a ta kobieta w ciągu jednego dnia otrzyma przykładowo 200 wiadomości od 200 różnych osób, więc jaka jest szansa, że zdoła odpisać na wszystkie interesujące ją wiadomości? Zatem eliminacja osób, które szukają kogokolwiek na chybił trafił metodą dodatkowej płatności wydaje się dość logicznym posunięciem.

W serwisie można poszukiwać ogłoszenia według miasta, odległości od swojego domyślnego miasta, zawyżając zakres poszukiwań np. +10km,25km,100km,150km oraz według kategorii w których publikowane są ogłoszenia. Podstrona z ogłoszeniem jest bardzo prosta – znajduje się na niej tytuł ogłoszenia, krótki opis, zdjęcia o ile ktoś je dodał, a także zakładki z kontaktem przez wbudowany system odpowiedzi na portalu oraz jeśli ktoś podał takie dane to numer telefonu (numery telefonu są weryfikowane, poprzez wysłanie smsa na numer, który podajesz podczas ogłoszenia – zatem 100 % numerów jest prawdziwa i zweryfikowana), a także w ogłoszeniu można podać numer komunikatora GG.

Ogłoszenia możemy sortować według kategorii ogłoszeń czy płci autora, wskazać, czy chcemy by zostały nam wyświetlone ogłoszenie tylko ze zdjęciem- dodatkowo zarówno w wersji strony na komputer jak i mobilnej do dyspozycji mamy dwa widoki prezentowania ogłoszeń – jeden z większą miniaturą, drugi z mniejszą, ale za to z bardziej widocznymi danymi odnośnie miasta autora ogłoszenia czy treścią ogłoszenia.

Ciekawym rozwiązaniem jest dostępna mapa Polski na stronie głównej, zapamiętywanie ostatnio wpisywanych w wyszukiwarkę miast, a także sprawnie działający wbudowany system ODPOWIEDZI, który wyświetla wiadomości w czasie rzeczywistym (nie musimy odświeżać strony by dowiedzieć się, że ktoś do nas napisał, lub też jeśli jesteśmy w oknie rozmowy, wiadomości pojawiają się automatycznie, bez potrzeby przeładowania strony)

Kolejną ciekawostką i pewnym udogodnieniem jest, że po wpisaniu w wyszukiwarkę miasta, w którym chcemy rozpocząć poszukiwanie ogłoszeń, bez potrzeby przeładowania strony zostanie nam wyświetlona aktualna ilość ogłoszeń z podziałem na kategorie.

Szybka ocena plusy/minusy:

+ przejrzysta prosta grafika

+ ciekawe kategorie ogłoszeń erotycznych

+ lekka i przyjemna wersja mobilna

+wbudowany system odpowiedzi działający w tle (możesz przeglądać inne serwisy w wielu kartach, a w momencie otrzymania odpowiedzi zakładka w przeglądarce będzie mrugać „Masz odpowiedź (1)”

+ jednorazowa weryfikacja w przystępnej cenie 30 zł

+ duża baza ogłoszeń, serwis codziennie aktualizowany o nowe ogłoszenia

+ weryfikacja bazy numerów telefonów w ogłoszeniach (każdy podający numer w swoim ogłoszeniu, musi potwierdzić własność numeru, poprzez przepisanie kodu otrzymanego smsem)

+ sprawnie działająca wyszukiwarka i możliwość wyboru odległości od swojego miasta

– jako nowy użytkownik limit wysłanych wiadomości do kilku

– serwis jest nowy, jeśli mieszkasz w mniejszym mieście, ogłoszeń może nie być zbyt wiele (skorzystaj wówczas z opcji „pokaż ogłoszenia w odległości + 100km od mojego miasta)

 

 

Korzystacie z serwisu boonga.pl i macie własne doświadczenia ? Prosimy o pozostawienie komentarzy. Poniżej prezentujemy najnowsze opinię o serwisie boonga.pl 

 

7 thoughts on “Boonga.pl – erotyczne ogłoszenia lokalne – opinie o serwisie

  1. Podoba mi się ten portal są ogłoszenia, co prawda nie jest ich dużo akurat z mojego miasta, ale mogę szukać w okolicy np. w promieniu – dobre jest to że ogłaszające się kobiety to raczej nie kobiety z agencji, tylko normalne kobiety które szukają albo kochanka, albo jakiejś randki czy coś w tym stylu nie ma ogłoszeń pań które się sprzedają

  2. plus za brak ofert prostytutek , widać żę na stronie nie ma śmietnika jak na większości takich stron , ktoś te ogłoszenia moderuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *